Alkoholová dezinfekce 500 ml Zobrazit větší

Alkoholová dezinfekce 500 ml

16-D-096

Nový produkt

láhev s rozprašovačem
Měrná jednotka: ks

Více informací

239,00 Kč vč.DPH

Více informací

Popis:
Dezinfekce Anti-Covid je dezinfekční přípravek osobní hygieny. Určený přímo na COVID-19. Dezinfekce nejen na ruce ale i předměty a plochy (kliky, klíče, nákupní vozíky, toalety a další). Chrání proti bakteriím, plísním i virům. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Vlastnosti Anti-Covid dezinfekce:
určený pro dezinfekci rukou
biocidní přípravek typ PT1
obsahuje účinné látky ethanol a peroxid vodíku
účinné složení
ničí viry & bakterie
vyrobeno na základě doporučené receptury WHO

Přípravek ničí:
Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Použití Anti-Covid dezinfekce:
Kapalný přípravek k hygienické dezinfekci rukou. Účinný proti bakteriím, virům, plísním. Pouze pro vnější použití na zdravou kůži.

Přípravku použijte dostatečné množství (2× 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích. Zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Opatření ke zmírnění rizika k danému způsobu použití: Zabraňte zasažení očí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm a horkými povrchy. Nekuřte. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.